Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler,

7.Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi bu yıl İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü tarafından üniversitemizin güney yerleşkesinde düzenlenecektir. Türkiye’nin her ilinden Çocuk Gelişimi alanında çalışan çok değerli tüm akademisyenleri ve onların yetiştirmekte olduğu öğrencilerini üniversitemiz yönetimi adına ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

İlki 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi tarafından düzenlenen ve bu yıl 7.’si yapılacak olan bu kongrede, sizlere gerek bilimsel gerekse sosyal açıdan verimli bir organizasyon sunmayı hedeflemekteyiz.

 

Kongremizin teması çocuğun gelişiminde büyülü bir etkisi olan, çocuğun kendini en özgür hissettiği alan olarak tanımlanan ÇOCUK VE OYUN olarak belirlenmiştir. Çocuğun yaşamında oyunun yerini ve önemini vurgulamanın yanı sıra çocuk gelişimciler olarak bizlerin çocuğun sağlıklı gelişimindeki yerine de değineceğimiz çeşitli panel, konferans, atölye çalışmaları, sözlü ve poster bildiriler ile sizlerle paylaşımlarda bulunmaya çalışacağız.

 

Her türlü bilimsel çalışmayı yürekten destekleyen üniversite yönetimimiz bizlere sevgiyle kucak açmaktadır. Davetimizi ve üniversitemizin misafirperver yaklaşımını kırmayarak kongremize katılmanızı diliyoruz.

Saygılarımla

Prof.Dr. Arzu YÜKSELEN